Novinka - Zvířecí vzory - satény a kožešiny

Zvířecí vzory - do naší nabídky jsme přidali desítky nových oděvních látek s motivem zvířecích vzorů. Jedná se o satény a umělé kožešiny.

SATÉNY

Tyto látky jsou jemné, splývavé, podobné hedvábí, lehce pruží svou vazbou. Jsou vhodné na společenské a exkluzivní letní šaty, košile, halenky, tuniky, sukně. Pár obrázků pro Vaši inspiraci:

Metrový textil - vzorované satény animal Metrový textil - vzorované satény animal Metrový textil - vzorované satény animal Metrový textil - vzorované satény animal Metrový textil - vzorované satény animal Metrový textil - vzorované satény snake

Hledáte zajímavý satén se zvířecím motivem? Podívejte se na naši nabídku v kategorii metrový textil - satény vzorované.


 
KOŽEŠINY 

Zajímavým doplňkem oděvů mohou být také umělé kožešiny se zvířecím motivem. Tyto látky se všívají například do bund a kabátků - na rukávy, límce
a do kapucí. Jsou hebké a příjemné na omak. Jedná se o imitaci kožešin s různými zvířecími vzory, ale také kožešiny jednobarevné, které mají také široké uplatnění.

Metrový textil - umělé kožešiny Metrový textil - umělé kožešiny Metrový textil - umělé kožešiny Metrový textil - umělé kožešiny Metrový textil - umělé kožešiny Metrový textil - umělé kožešiny

Umělé kožešiny se používané také k dekoračním účelům, ale i například k výrobě dětských kostýmů a kostýmů pro dospělé. Sháníte kostým na Mikuláše?
Vyrobte si převlek čerta. Červená kožešina s dlouhým chlupem, může být spolu s šedou kožešinou skvělým základem pro výrobu čertovského převleku.

Chcete vidět více? Podívejte se na celou nabídku kožešin.