Ostatní vyšívací potřeby

Nejprodávanější
Produktů na stránce
Barva
Zobrazit produkty
Jehly DMC na ruční výšívku, vel.1-5
Na dotaz
26 Kč bez DPH
32 Kč

Vyšívací jehly DMC s ostrou špičkou, vhodné zejména na tradiční ruční výšívku, velikost 1-5. Jehla díky ostré špičce snadno projde vyšívanou látkou. Balení obsahuje 12 ks jehel.

Jehly DMC na ruční výšívku, vel.3-9
Na dotaz
26 Kč bez DPH
32 Kč

Vyšívací jehly DMC s ostrou špičkou, vhodné zejména na tradiční ruční výšívku, velikost 3-9. Jehla díky ostré špičce snadno projde vyšívanou látkou. Balení obsahuje 16 ks jehel.

Jehly DMC na ruční výšívku, vel.5-10
Na dotaz
26 Kč bez DPH
32 Kč

Vyšívací jehly DMC s ostrou špičkou, vhodné zejména na tradiční ruční výšívku, velikost 5-10. Jehla díky ostré špičce snadno projde vyšívanou látkou. Balení obsahuje 16 ks jehel.

Jehly DMC na křížový steh, vel.28
Na dotaz
29 Kč bez DPH
35 Kč

Vyšívací jehly DMC se zaoblenou (tupou) špičkou, vhodné zejména pro křížkové vyšívání na látkách se čtverečkovanou strukturou, velikost 28. Balení obsahuje 5 ks jehel.

Jehly DMC na křížový steh, vel.26
Na dotaz
29 Kč bez DPH
35 Kč

Vyšívací jehly DMC se zaoblenou (tupou) špičkou, vhodné zejména pro křížkové vyšívání na látkách se čtverečkovanou strukturou, velikost 26. Balení obsahuje 6 ks jehel.

Jehly DMC na křížový steh, vel.24
Na dotaz
29 Kč bez DPH
35 Kč

Vyšívací jehly DMC se zaoblenou (tupou) špičkou, vhodné zejména pro křížkové vyšívání na látkách se čtverečkovanou strukturou, velikost 24. Balení obsahuje 6 ks jehel.

Jehly DMC na křížový steh, vel.22
Na dotaz
29 Kč bez DPH
35 Kč

Vyšívací jehly DMC se zaoblenou (tupou) špičkou, vhodné zejména pro křížkové vyšívání na látkách se čtverečkovanou strukturou, velikost 22. Balení obsahuje 6 ks jehel.

Plastové jehly DMC pro děti, na ruční šití, vel.2,3-4
Na dotaz
26 Kč bez DPH
32 Kč

Vyšívací plastové jehly DMC s tupou špičkou na ruční vyšívání, velikost 2,3-4 (délka 7,5 cm). Plastové dětské jehly jsou ideální pro jakýkoliv typ stehů. Balení obsahuje 2 ks jehel.

Jehly vyšívací, tupá plastová špička, 2ks
Skladem 13 ks
49 Kč bez DPH
59 Kč

Vyšívací plastové jehly s tupou špičkou a velkým očkem jsou vhodné pro dětské vyšívání. Využívají se rovněž k zapošívání příze při pletení nebo na vyšívaní stužkou. Balení obsahuje 2ks jehel.

Plastová držátka přízí DMC, 10 ks
Na dotaz
26 Kč bez DPH
32 Kč

Plastová držátka a napínátka vyšívacích přízí mouline DMC. Plastová držátka mulinek slouží k přehlednému ukládání vyšívacích přízí. Příze se na plastová držátka namotají, označení s číslem odstínu se ...

Namotávky na příze Prym, 30 ks
Na dotaz
65 Kč bez DPH
79 Kč

Plastové namotávky Prym na příze. Tyto praktické cívky na příze a nitě jsou  vyrobené z robustního bílého plastu. Protože nemají ostré hrany, jsou ideální pro navíjení zbylých pramenů přízí či nití. J...

Papírové namotávky DMC na příze, 56 ks
Na dotaz
36 Kč bez DPH
43 Kč

Papírové namotávky DMC na příze. Namotávky slouží pro přehledné ukládání vyšívacích přízí. Papírové namotávky doporučujeme ukládat do plastového boxu. V horní části cívky je dostatek místa k zaznamená...