Doprava a platby

Při nákupu nad 1500 Kč je doprava zdarma !! (platí pouze pro ČR).

Způsoby dopravy pro ČR:

   Spediční služba - GLS
     Zásilka je předána řidiči spediční služby, který ji doručí na sběrné depo a následně je zajištěn rozvoz přímo k Vám na doručovací adresu uvedenou v objednávce. Spediční služba doručuje balíčky obvykle do následujícího pracovního dne od vyzvednutí, a to mezi 8-18 hodinou. Řidič Vám před doručením zásilky zavolá, společně si tak domluvíte optimální čas pro doručení. Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  95 Kč (platba předem) nebo 145 Kč (dobírkou).
 
 Česká pošta - (balík do ruky)
     Služba České pošty – balík do ruky umožňuje doručení zboží již následující pracovní den od odeslání přímo na zvolenou adresu. Adresáta informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání. Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás výzvou na uložení zásilky na poště. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.
     Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty - Sledování zásilek (Track&Trace). Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  86 Kč (platba předem) nebo 122 Kč (dobírkou).
 
 Česká pošta - (balík na poštu)
     Služba České pošty – balík na poštu umožňuje doručení zboží přímo na jednu z 2 600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. 
     Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty - Sledování zásilek (Track&Trace).
Cena dopravného:  69 Kč (platba předem) nebo 105 Kč (dobírkou).
 
Česká pošta - (balík do balíkovny)

     Služba České pošty – balík do balíkovny je cenově nejdostupnější řešení při doručení Vašeho zboží objednaného na e-shopu. Hmotnost balíku může být až 20 kg. Balík si můžete vyzvednout na 222 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. Pro vydání balíku stačí sdělit  pouze kód pro vyzvednutí, který obdržíte v avízu a Vaše jméno při výdeji. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.
Cena dopravného: 55 Kč (platba předem) nebo 91 Kč (dobírkou).
 

 Osobní odběr
     Zboží můžete vyzvednout na našich výdejních místech: Prodejna Prostějov (Sušilova 6), Dům látek a galanterie Brno (Palackého třída 20), Dům látek a galanterie Zlín (Tyršovo nábřeží 5183) a na výdejním místě provozovny (Kojetínská 4269, Prostějov). Zboží bývá obvykle připraveno za 1-3 dny od objednání. Pokud se zboží stahuje z našich prodejen, dodací doba se může prodloužit na 7-10 dnů. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat telefonicky nebo e-mailem. Při osobním odběru je platba možná pouze převodem z účtu (platba předem).

 
Způsoby platby pro ČR:

Bankovním převodem  
     Cenu za objednané zboží zaplatíte předem převodem na účet. Po odeslání objednávky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura na které jsou uvedeny všechny potřebné údaje pro platbu. Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol, což je číslo zálohové faktury. Bez tohoto údaje může být problematické platbu identifikovat. Neplaťte zboží na základě potvrzení objednávky, ale skutečně vyčkejte na zaslání zálohové faktury, kterou odesíláme jakmile ověříme dostupnost vybraného zboží. Zboží budeme expedovat po připsání částky na náš účet. Převodem je možné platit při dopravě Spediční službou GLS, Českou poštou, ale také před osobním odběrem.
Dobírkou  
    Zboží zaslané na dobírku zaplatíte při převzetí od pracovníka České pošty (cena dobírky 36 Kč) nebo řidiče spediční služby GLS (cena dobírky 50 Kč).
Hotově  
     Po zavedení EET platby v hotovosti při nákupu přes internet již neumožňujeme. Není tedy možné si zboží objednat a zaplatit hotově na výdejním místě.

 


 

Způsob dopravy pro SLOVENSKO:

  Spediční služba - GLS
     Zásilka je po zaplacení předána řidiči spediční služby, který ji doručí na sběrné depo a následně je zajištěn rozvoz přímo k Vám na doručovací adresu uvedenou v objednávce. Spediční služba doručuje balíčky na Slovensko obvykle do 48 hodin od vyzvednutí, a to mezi 8-18 hodinou.  Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  130 Kč (cca 5,02 €). Výše dopravného v EURO měně závisí na přepočtu, který probíhá dle denního kurzu ČNB.

 
Způsob platby pro SLOVENSKO:

Bankovním převodem  
      Zboží zasíláme na Slovensko pouze při platbě předem. Při objednání zboží si prosím přepněte měnu na € (v pravém horním rohu je volba Česky/Slovensky). Po obdržení objednávky ověříme u zboží stav skladu a poté Vám zasíláme mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení a připsání částky na náš účet expedujeme zboží. O odeslání zboží je zákazník informován mailem nebo telefonicky.