O nás

     Společnost GRAND CORPORATION, s.r.o. je velkoobchodní firma zabývající se přímým dovozem zboží od výrobců textilních látek a galanterie z celého světa. Jsme univerzálním dodavatelem metrového textilu a galanterie určených pro výrobu dámské a pánské konfekce. Na trhu působíme od roku 1994 a naší filozofií je nabízet zajímavé a kvalitní oděvní látky, metráž s obsahem přírodních materiálů a tak se odlišit od konkurence nakupující převážně na asijských trzích. Přibližně každých 10-14 dnů je zákazníkům k dispozici nové zboží, které nakupujeme v omezeném množství, čímž je zaručena exkluzivita výrobků našich zákazníků.
     Naši klientelu tvoří velkoobchody, větší výrobci konfekce, ale i střední a malé šicí dílny, oděvní ateliéry a módní návrháři. Rovněž podstatnou část odběratelů zastupují maloobchodní prodejny metráže a galanterie, zakázková krejčovství, taneční studia, svatební salony, školy a divadla. Metrový textil a galanterii je možné nakoupit také přímo ve skladu nebo prostřednictvím obchodních zástupců, kteří mají vzorníky všech materiálů, jenž jsou skladem. Zákazníci si tak mohou posoudit kvalitu nabízeného zboží. Mimo velkoobchodní prodej má firma v Prostějově také prodejnu metráže, kde mimo zajímavých a velmi atraktivních oděvních látek prodává i metrový textil ve výprodeji (po sezoně) za snížené ceny. Naše prodejna metrového textilu a galanterie je s nabídkou více jak 3.500 ks oděvních materiálů na ploše 150 m2 největší v Prostějově. 
     Neustále se snažíme zvyšovat úroveň poskytovaných služeb a i proto jsme spustili internetový prodej na doméně www.metraz-galanterie.cz. Zde můžete nakupovat z pohodlí domova a být informováni o nových produktech naší společnosti. Díky e-shopu můžeme nabídnout zajímavé oděvní látky, metráž i maloobchodním zákazníkům, což bylo dříve možné jen v naší firemní prodejně.

        velkoobchodní sklad metrového textilu a galanterie          showroom
 
      Široký sortiment kvalitních látek, dobrá cena a servis, to je to, proč jsme získali tolik věrných zákazníků.

Děkujeme za Vaši přízeň..