Vážení zákazníci,

UPOZORNĚNÍ

Všechny objednávky, které uskutečníte od 18. prosince 2017 budou

expedovány až začátkem ledna 2018.Příjemné prožití svátků vánočních a vše nejlepší do nového roku

přeje

GRAND CORPORATION

Zavřít

Doprava a platby pro ČR a Slovensko

Způsoby dopravy pro ČR:

   Spediční služba - GLS
     Zásilka je předána řidiči spediční služby, který ji doručí na sběrné depo a následně je zajištěn rozvoz přímo k Vám na doručovací adresu uvedenou v objednávce.
Spediční služba doručuje balíčky obvykle do následujícího pracovního dne od vyzvednutí, a to mezi 8-18 hodinou. Řidič Vám před doručením zásilky zavolá, společně
si tak domluvíte optimální čas pro doručení. Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  75 Kč (platba předem) nebo 99 Kč (dobírkou).

 Česká pošta - (balík do ruky)
     Služba České pošty – balík do ruky umožňuje doručení zboží již následující pracovní den od odeslání přímo na zvolenou adresu. Adresáta informuje o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailu již v den podání. Ve vybraných lokalitách nabízí Česká pošta volbu odpoledního doručování, které Vám předem telefonicky oznámí poštovní doručovatel. Nezastihne-li Vás doručovatel při doručování zásilky na uvedené adrese, upozorní Vás výzvou na uložení zásilky na poště. Pokud si zásilku nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odeslána zpět odesílateli.
     Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty - Sledování zásilek (Track&Trace). Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  105 Kč (platba předem) nebo 141 Kč (dobírkou).

 Česká pošta - (balík na poštu)
     Služba České pošty – balík na poštu umožňuje doručení zboží přímo na jednu z 2 600 pošt po celé ČR, kterou si sami vyberete. Vyzvednete si ho, kdy se to hodí Vám. Česká pošta Vás informuje o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete neustále sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. 
     Aktuální informace o pohybu zásilky jsou k dispozici (podle podacího čísla) na bezplatné infolince České pošty – tel.: 800 177 889 nebo na webových stránkách České pošty - Sledování zásilek (Track&Trace).
Cena dopravného:  105 Kč (platba předem) nebo 141 Kč (dobírkou).

 Osobní odběr
     Zboží můžete vyzvednout na výdejním místě prodejny GRAND CORPORATION, Sušilova 6, Prostějov nebo na výdejním místě velkoobchodu GRAND CORPORATION, Kojetínská 4269, Prostějov, 796 01. Zboží bývá obvykle připraveno za 1-3 dny od objednání. Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat telefonicky nebo e-mailem. Platba je možná převodem z účtu(předem) nebo hotově. Úhrada platební kartou na místě není prozatím možná.

 
Způsoby platby pro ČR:

Bankovním převodem  
     Cenu za objednané zboží zaplatíte předem převodem na účet. Po odeslání objednávky Vám bude mailem zaslána zálohová faktura na které jsou uvedeny všechny potřebné údaje pro platbu. Při platbě nezapomeňte uvést variabilní symbol, což je číslo zálohové faktury. Bez tohoto údaje může být problematické platbu identifikovat. Neplaťte zboží na základě potvrzení objednávky, ale skutečně vyčkejte na zaslání zálohové faktury, kterou odesíláme jakmile ověříme dostupnost vybraného zboží. Zboží budeme expedovat po připsání částky na náš účet. Převodem je možné platit při dopravě Spediční službou PPL, Českou poštou, ale také před osobním odběrem.
Dobírkou  
    Zboží zaslané na dobírku zaplatíte při převzetí od pracovníka České pošty (cena dobírky 36 Kč) nebo řidiče spediční služby PPL (cena dobírky 24 Kč).
Hotově  
     Zboží zaplatíte na výdejním místě v hotovosti. Úhrada platební kartou není prozatím možná. Služba na výdejním místě není zpoplatněná.

 


 

Způsob dopravy pro SLOVENSKO:

  Spediční služba - GLS
     Zásilka je po zaplacení předána řidiči spediční služby, který ji doručí na sběrné depo a následně je zajištěn rozvoz přímo k Vám na doručovací adresu uvedenou v objednávce. Spediční služba doručuje balíčky na Slovensko obvykle do 48 hodin od vyzvednutí, a to mezi 8-18 hodinou.  Před převzetím zásilky si prosím překontrolujte, že není zásilka či obal poškozen. Při poškození zboží sepište s řidičem reklamační protokol a poté nás kontaktujte.
Cena dopravného:  182 Kč (cca 7,16 €). Výše dopravného v EURO měně závisí na přepočtu, který probíhá dle denního kurzu ČNB.

 
Způsob platby pro SLOVENSKO:

Bankovním převodem  
      Zboží zasíláme na Slovensko pouze při platbě předem. Při objednání zboží si prosím přepněte měnu na € (v pravém horním rohu je volba CZK/EUR). Po obdržení objednávky ověříme u zboží stav skladu a poté Vám zasíláme mailem zálohovou fakturu. Po jejím zaplacení a připsání částky na náš účet expedujeme zboží. O odeslání zboží je zákazník informován mailem nebo telefonicky.